Criss Carbo Oxy – urządzenie do karboksyterapii

CRISS CARBO-OXY urządzenie do karboksyterapii

Jedyny aparat przystosowany do zabiegów:

  • Karboksyterapii
  • Oxybrazji
  • Infuzji tlenowej
  • Masażu tlenowego
  • Mezoterapii mikroigłowej

Karboksyterapia – urządzenie do karboksyterapii

Karboksyterapia, czyli infuzja medycznego dwutlenku węgla CO2, to zabieg ostatnimi czasy bardzo popularny i ceniony.

Jak to działa? Medyczny dwutlenek węgla, podawany jest z certyfikowanej butli, dostarczanej przez uprawnionego producenta. Ilość gazu jest dokładnie odmierzona i podana śródskórnie lub podskórnie, przy pomocy bardzo cienkiej igły (insulinówki). Zabieg powoduje gwałtowne rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi wraz ze składnikami odżywczymi. Tym samym poprawia się mikrokrążenie i odnowę komórek. Odpowiedzią na to jest reakcja zapalna, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu.

Karboksyterapia pomoże w zlikwidowaniu cieni pod oczami, redukcji zmarszczek czy blizn. Kolejną zaletą jest mechaniczne rozbicie złogów tłuszczowych oraz remodeling skóry. Efektem towarzyszącym jest skrócenie się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry. Zmiany są widoczne natychmiast. Są zaskakujące, porównywalne z zabiegami operacyjnymi. Również komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje CO2. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej dwutlenek węgla, częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego obszaru poddanego zabiegowi, poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych i wymodelowania sylwetki. Natomiast odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu skórnego, prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry i usunięcia nieestetycznego efektu „skórki pomarańczowej”. Dwutlenek węgla jest wydalany z organizmu z w sposób naturalny jako końcowy produkt wymiany gazowej organizmu. Również ten podany podczas zabiegu karboksyterapii, transportowany jest do płuc, a następnie wydalany, tak jak to się dzieje w końcowym etapie procesu fizjologicznego, jakim jest oddychanie.

Nasz firma jest Polskim producentem urządzeń kosmetycznych, między innymi urządzenia do karboksyterapii z podgrzewanym, medycznym CO2. W naszej firmie zakupisz CRISS CARBO – urządzenie do (karboksyterapii w wersji stolikowej), oraz CRISS CARBO-OXY (kombajn, w którym jest między innymi karboksyterapia i oxybrazja).

Urządzenie do karboksyterapii. Aparat CRISS CARBO-OXY oraz CRISS CARBO posiadają wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych przedstawionych poniżej:

Aparat CRISS CARBO-OXY oraz CRISS CARBO posiadaja wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych przedstawionych poniżej:

 

PROGRAMY Expert Mode PROGRAM EKSPERCKI
Inteligent  Mode PROGRAM INTELIGENTNY
Regulacja przepływu SGF® Stable Gas Flow
Podgrzewanie CO2 AGH® Adwanced Gas Heating
Odpowietrzanie NAC® No-Air Circuit
Kontrola ciśnienia GPA® GPA Gas Preassure Alert
Filtrowanie OFS® Outer Filtration System
Kontrola poprawności działania FT® Function Test
Moduł WiFi WiFi Connect Upgrade

 

Aparat CRISS CARBO-OXY posiada

oprogramowanie dla początkujących

TRYB INTELIGENTNY

oraz dla zaawansowanych użytkowników

TRYB EKSPERCKI

W TRYBIE INTELIGENTNYM aparat automatycznie dobierze parametry zabiegu w zależności od obszaru ciała poddawanego zabiegowi oraz podpowie sposób wykonywania zabiegu.

TRYB EKSPERCKI umożliwia samodzielny dobór parametrów zabiegu.

SGF® Stable Gas Flow

Precyzyjna regulacja przepływu

Aparat posiada precyzyjną regulację prędkości przepływu od 10 cc/min do 130 cc/min.

Dzięki możliwości ustawienia małych dawek rzędu np. 10 cc/min. zabiegi są praktycznie bezbolesne*). Jest to szczególnie ważne dla zabiegów w okolice oczu, gdyż podanie zbyt dużej ilości dwutlenku węgla „pompuje oko” niepotrzebnie rozciągając skórę.

 

GPA® – Gas Pressure Alert

W aparacie zastosowano elektroniczną kontrolę ciśnienia zabiegu.

Zbyt niskie ciśnienie lub brak CO2 jest sygnalizowane przez alarm dźwiękowy i napis na ekranie Brak CO2. Jest to szczególnie istotne w przypadku, gdy osoba wykonująca zabieg przez zapomnienie nie odkręci zaworu na butli z CO2. Nie jest konieczne kontrolowanie ciśnienia CO2 gdyż aparat zrobi to za Ciebie.

CERTYFIKAT MEDYCZNY

MEDYCZNY CERTYFIKOWANY DWUTLENEK WĘGLA DO LAPAROSKOPII

Jako jedna z nielicznych firm produkujących aparaty do karboksyterapii stosujemy w nich medyczny

certyfikowany dwutlenek węgla do laparoskopii w butlach o pojemności 10l.

Butle o takiej pojemności zastosowaliśmy w trosce o klientów ponieważ:

  1. Dwutlenek węgla zawarty w butli wystarczy na około 7900 zabiegów

(koszt dwutlenku węgla to około 230 zł/1 butla)

  1. Butle o tej pojemności są powszechnie stosowane w służbie zdrowia

i w odróżnieniu od butli o innych pojemnościach są dostępne w lokalnych magazynach

firm jak Air Procuct, Linde Gas, Messer.

OPINIE  NASZYCH  KLIENTÓW

Katarzyna von Engel – właścicielka salonu urody Velure – Warszawa

“Kiedy dowiedziałam się o istnieniu takiego zabiegu jak karboksyterapia zaczęłam szukać urządzenia. Przeszukałam internet. Umawiałam się z wieloma przedstawicielami na pokazy. Słyszałam wiele opinii. Już miałam wybrany jeden pistolet kiedy przez przypadek zobaczyłam późną nocą na facebooku post z reklamą urządzenia Criss. Szybko napisałam do Pani Krystyny a jeszcze szybciej się spotkałyśmy bo chyba już na drugi dzień o 21:00. Urządzenie i Państwo Niewójt mnie urzekli a ich szkoleniowiec pani Monika jest bardzo kompetentną kosmetolog z ogromna wiedzą. Kupiłam karboksyterapię razem z oxybrazją w jednym. To świetne, polskie urządzenie skonstruowane przez pana Wiesława. Najważniejsze dla mnie jest to, że jest ekonomiczne. Firma pomogła mi kupić dużą oryginalna butlę z CO2 z medycznym gazem i druga jeszcze większą z O2. Nie ma tu żadnych”

 

Chcę kupić Carbo Oxy

wynajemlasera