RF MATRIX – radiofrekwencja mikroigłowa

RF MATRIX – radiofrekwencja mikroigłowa, RF mikroigłowy

RF MIKROIGŁOWY – HIT SPRZEDAŻY 2023 ROKU W GABINETACH KOSMETOLOGICZNYCH

36 miesięcy gwarancji

Sprzęt produkowany i serwisowany w Polsce

Szkolenie z obsługi sprzętu w cenie zakupu

Radiofrekwencja mikroigłowa RF MATRIX to harmonia różnych możliwości, skutkująca wygraną walką ze skutkami upływające go czasu. Odmładzanie, lifting, kształtowanie linii V, napięcie skóry, redukcja blizn i rozstępów, zwężenie porów, uniesienie policzków, redukcja zmarszczek palacza, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry. Podczas zabiegu wprowadza się cienkie igły na głębokość 0,2- 3,5 mm / w zależności od obszaru zabiegowego / jednocześnie emitując fale radiowe. Tkanka nagrzewa się tylko wokół igieł, bez przegrzania skóry, bez ryzyka poparzeń. W wyniku kontrolowanych przegrzań i mikrouszkodzeń skóry następuje tworzenie nowego kolagenu, skóra zagęszcza się – następuje proces remodelingu. Dzięki frakcjonowaniu i fali radiowej, częściowo uszkodzona struktura tkanki jest zastępowana młodą i elastyczną strukturą o prawidłowej budowie.

RF mikroigłowy to metoda łącząca w sobie dwa zabiegi. Podczas zabiegu głowica wyposażona w specjalny kartridż nakłuwa skórę jednocześnie dziesiątkami mikroigieł oraz generuje fale radiową w miejscu nakłucia. Zabieg ten można wykonywać przez cały rok.

EFEKTY PO ZABIEGU RF MATRIX TO:

  • Ujędrnienie skóry
  • Wygładzenie zmarszczek
  • Zmniejszenie cellulitu i rozstępów

WSKAZANIA DO ZABIEGU RF MATRIX:

  • Rozstępy
  • Blizny, blizny po trądzikowe
  • Zmarszczki, brak jędrności skóry
  • Obrzęki i cienie pod oczami

Poznaj rezultaty pracy na naszym RF MATRIX

JAKO POLSKI PRODUCENT URZĄDZEŃ KOSMETYCZNYCH INFORMUJEMY, ŻE URZĄDZENIE OBJĘTE JEST DOŻYWOTNIĄ GWARANCJA, NIE KRÓTSZĄ JEDNAK NIŻ 36 MIESIĘCY.

 

Chcę kupić rf mikroigłowy
wynajemlasera