WYNAJEM URZĄDZEŃ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

COOLTECH

Kriolipoliza COOLTECH

CoolTech hiszpańskiej marki Cocoon Medical to platforma przeznaczona do redukcji tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała poprzez kontrolowane schładzanie, czyli kriolipolizę. CoolTech w bezpiecznym procesie doprowadza do apoptozy (likwidacji komórek tłuszczowych) i znacznie zmniejsza ich ilość, dzięki czemu nastąpi wymodelowanie i wyszczuplenie danych partii ciała.

Wynajmij urządzenie Kriolipoliza COOLTECH
Wskazania do zabiegów

Wystarczy tylko jeden zabieg by Twoje ciało było COOL

Wskazania:

* nadmiar tkanki tłuszczowej
* modelowanie sylwetki

Urządzenie CoolTech pomaga w niszczeniu komórek tłuszczowych z trudnych do eliminacji miejsc takich jak :
- uda, pośladki, biodra, talia, plecy, brzuch, ramiona, podbródek

1.

NIEINWAZYJNY, SKUTECZNY, BEZPIECZNY

3.

PRACA W TEMPERATURZE DO -8°C

2.

6 GŁOWIC ZABIEGOWYCH DEDYKOWANYCH RÓŻNYM OBSZAROM CIAŁA

4.

GŁOWICA Z REGULOWANĄ PRÓŻNIĄ DO SCHŁADZANIA TKANKI TŁUSZCZOWEJ W SPOSÓB SELEKTYWNY, POWODUJE APOPTOZĘ KOMÓREK TŁUSZCZOWYCH

Chce wynająć urządzenie
JAKIE MOŻNA UZYSKAĆ EFEKTY?

Efekty

Kontrolowane zamrażanie

CoolTech to specjalna platforma wykorzystująca kontrolowane schładzanie ciała w walce z niechcianą tkanką tłuszczową, proces ten nazywany jest krolipolizą. Urządzenie w bezpieczny sposób doprowadza do apoptozy, czyli zniszczenia komórek tłuszczowych i znacznie zmniejsza ich ilość w naszym organizmie.

Specjalnie zaprojektowane głowice są w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu żadne partie ciała nie zostaną pominięte.

Jak wygląda zabieg?

Technologia CoolTech pracuje w temperaturze do -8%, poprzez kontrolowane schładzanie tkanki tłuszczowej w sposób selektywny następuje rozpad tkanek tłuszczowych. Podczas przygotowania do zabiegu umieszczane są chłodzące nakładki żelowe a następnie głowica, której wielkość jest dobierana w zależności od wybranego miejsca zabiegowego.

Chce wynająć urządzenie
wynajemlasera