Królowa redukcji tkanki tłuszczowej w kosmetologii czyli KRIOLIPOLIZA COOLTECH

Kriolipoliza Cooltech to nie tylko rewelacyjne efekty dla Klientek, a przede wszystkim świetne rozwiązanie biznesowe dla gabinetu kosmetycznego.

Kriolipoliza to skuteczna metoda redukowania tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury. Od lat cieszy się ogromnym powodzeniem w gabinetach kosmetycznych, zapewniając Klientom bezpieczeństwo i świetne efekty widoczne już po 1-3 zabiegach. Kriolipoliza wyróżnia się od innych zabiegów tym, że oparta jest na naturalnych procesach metabolicznych, dzięki czemu gwarantuje trwałą redukcję tkanki tłuszczowej i bezinwazyjne osiągnięcie wymarzonej sylwetki.

Kriolipolizę można wykonywać na różne partie ciała: uda, brzuch, boczki, ramiona, plecy,podbródek etc. W zabiegu wykorzystywane jest urządzenie CoolTech. To najefektywniejsze urządzenie na rynku kosmetycznym, które schładza tkankę do -8 °C w czasie ok. 70 minut. Podczas procesu dochodzi do zamrożenia trójglicerydów, czyli tłuszczy zawartych w komórkach tłuszczowych; komórka ulega apoptozie czyli obumarciu i usunięciu z organizmu za pomocą naturalnych procesów metabolicznych. W trakcie zabiegu skórę zabezpieczają specjalne membrany z firmy Cocoon Medicals produkującej urządzenia CoolTech, które chronią przed odmrożeniem skóry do temperatury -30 °C. 

Kriolipoliza Cooltech może być wykonywana zarówno w sezonie wiosenno-letnim jak i jesienno-zimowym. Zabieg wykonujemy raz na 6-8 tygodni. Dla Klientek salonu ważnym aspektem jest sezonowość zabiegów, zatem jeśli zabieg możemy wykonywać cały rok, to zdecydowanie łatwiej jest go wpasować w grafik planu zabiegowego. Dlatego wynajem Krioterapii CoolTech to idealnie rozwiązanie dla gabinetów kosmetycznych. Gabinet poszerza swoją ofertę o pożądaną na rynku usługę, nie martwiąc się o leasing. Wynajemlasera.pl daje możliwość wynajmu urządzeń z obsługą, dzięki czemu gabinet zarabia nawet gdy jego kosmetolodzy odpoczywają lub wykonują inne zabiegi.

Kriolipoliza Cooltech rewelacyjnie sprawdza się w połączeniu z innymi zabiegami wykonywanymi w gabinecie. Można ją łączyć np. z endermologią LPG, Icoone, czy falą uderzeniowa Storz Medical D-ACTOR. 

Aby bezpiecznie wykonać kriolipolizę CoolTech, należy wykluczyć przeciwwskazania: niewydolność nerek/wątroby, nietolerancję krioterapii, egzemę, choroby nowotworowe, ciążę i karmienie piersią, pokrzywkę na skutek silnego wyziębienia, aktywną cukrzycę, gorączkę, stany zapalne i pamiętać o odpowiednim odstępie między zabiegiem a opalaniem. 7 dni po zabiegu zalecany jest drenaż limfatyczny, aby przyśpieszyć pozbywanie się produktów przemiany materii.

wynajemlasera