Wynajmij lub kup sprzęt - zorganizuj dzień otwarty i sprzedawaj z nami nowe zabieg

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty to zorganizowany przez Wynajem Lasera dzień, w trakcie którego zewnętrzni klienci / pacjenci gabinetu są obsługiwani na wynajętym lub zakupionym sprzęcie, poprzez nasze profesjonalistki. Klient uczestniczący w dniu otwartym z pomocą naszej usługi może stać się klientem, który będzie korzystał na stałe z usług Twojego gabinetu.

Przeprowadzony z nim przez nasze specjalistki ,,Plan działań kosmetycznych’’ wesprze prawidłową diagnozę oraz przyczyni się do kompletnego planu działań, który da klientowi opiekę holistyczną. Dzień otwarty może być wsparciem marketingowym, finansowym, rozpoznawczym dla Twojej marki na Twoim rynku. Dzień otwarty powoduje rozszerzenie usług wynajmu i sprzedaży sprzętu do maksimum.

Nasz cel to nie tylko, przyprowadzenie nowego klienta do Twojego miejsca na dany zabieg, ale przede wszystkim rozplanowanie kolejnych zabiegów i umiejętne zapisanie nowego klienta na kolejne zabiegi. Pomagamy również w tworzeniu komunikacji promującej wydarzenie (grafika, treści), Razem z Wami aktywnie szukamy nowych klientów na dzień otwarty – marketing szeptany, swoje kontakty. W ramach organizacji, przy ewentualnej pomocy proponujemy dodatkowo usługę kolportażu wykonanych przez nas voucherów lub wizytówek (wykonanie zaproszeń ze zniżką na zabieg oraz darmową konsultacją kosmetologiczną).

Zapraszamy do kontaktu

wynajemlasera