Laser RESUR FX

WYNAJEM URZĄDZEŃ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

RESUR FX

Laser frakcyjny Resur FX to nieablacyjna technologia rewitalizacji skóry. Zabieg stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych w głębszych warstwach naskórka. Jest to również system wykorzystywany w walce z rozstępami i bliznami. Dodatkowo poprzez zastosowanie technologii ResurHAIR urządzenie stymuluje odrastanie włosów. Wszystko to odbywa się w kilku sesjach, zachowując przy tym krótki czas rekonwalescencji.

Wynajmij laser RESUR FX
rewitalizacji skóry

Technologia ResurFX

Chcę wynająć laser

Rewitalizacja skóry

Krótki czas rekonwalescencji bez ryzyka powikłań

Wygładzanie zmarszczek

Zniwelowanie rozstępów

Leczenie blizn pourazowych i potrądzikowych

Regeneracja skóry głowy

Leczenie schorzeń z nadmierną utratą włosów

Kiedy zobaczę rezultaty?

Efekty

Zabieg laserem Resur FX działa na skórę stymulując produkcję kolagenu. Zazwyczaj potrzeba około 3-6 sesji, by uzyskać widoczną poprawę tekstury ale już po pierwszym zabiegu można zauważyć zmianę wielkości porów. Można również zaobserwować dalszą poprawę skóry nawet po 6 miesiącach od zabiegów.

Resur FX ResurHair

ResurHair to wykorzystanie laseroterapii frakcyjnej z użyciem systemu ResurFX w leczeniu schorzeń z nadmierną utratą włosów. Opracowano schematy postępowania we wspomaganiu odrostu włosów w łysieniu androgenowym, telogenowym oraz plackowatym! Działanie biostymulujące lasera Resur FX polega na aktywacji czynnikami wzrostu oraz uruchomieniu kaskady białek szlaków przekaźnikowych. Mechanizmy te w bezpośredni sposób przyczyniają się do wzmożonych podziałów komórkowych, pobudzając uśpione cebulki włosów

Chcę wynająć laser

wynajemlasera