Laser LIGHTSHEER

WYNAJEM URZĄDZEŃ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

LIGHTSHEER KRAKÓW

Wraz z głowicą QUATTRO

Oferowany przez nas urządzenie Lumenis LightSheer posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA). Dzięki swej skuteczności i jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa LightSheer Diode Laser System jest aktualnie najbardziej cenionym i rozpoznawalnym systemem depilacji laserowej na rynku. Możesz wynająć laser Lumenis LIghtSheer w wygodnej formie i atrakcyjnej cenie.

Wynajmij laser LIGHTSHEER
Zasada działania

Mechanizm usuwania owłosienia

Zasada działania lasera diodowego Lumenis LightSheer polega na niszczeniu włosa za pomocą wiązki światła laserowego. Wytwarzane przez laser promieniowanie oddziałuje na melaninę zawartą we włosach. Włos rozgrzewa się, a powstała energia transportowana (przewodzona) jest przez mieszek w głąb włosa niszcząc trwale jego macierz. Skutkiem uszkodzenia mieszka włosowego i znajdującej się na jego dnie macierzy jest usunięcie włosa, brak jego regeneracji i nie odrastanie.

Chcę wynająć laser

Intuicyjny

Nieskomplikowana obsługa, przyjazny i intuicyjny interfejs.

Kompaktowy

Małe rozmiary urządzenia umożliwiają łatwy transport i uruchomienie nawet w niewielkich gabinetach.

Szybki

dzięki dużej głowicy o wymiarach 22 x 35 mm czas pracy na dużych partiach zmniejsza się o 50%

Uniwersalny

Umożliwia wykonywanie zabiegów u osób każdej karnacji, z różnym typem włosów.

Komfortowy

Niepowtarzalny odmienny system chłodzenia końcówką wykonaną z syntetycznego szafiru umożliwia aktywne chłodzenie zapewniając bezpieczeństwo i komfort pacjenta.

Bezpieczny

Dowiedziona skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA)

wynajemlasera