WYNAJEM URZĄDZEŃ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

LIGHTSHEER

Wraz z głowicą QUATTRO

Oferowany przez nas urządzenie Lumenis LightSheer posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA). Dzięki swej skuteczności i jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa LightSheer Diode Laser System jest aktualnie najbardziej cenionym i rozpoznawalnym systemem depilacji laserowej na rynku. Możesz wynająć laser Lumenis LIghtSheer w wygodnej formie i atrakcyjnej cenie.

Wynajmij laser LIGHTSHEER
Zasada działania

Mechanizm usuwania owłosienia

Zasada działania lasera diodowego Lumenis LightSheer polega na niszczeniu włosa za pomocą wiązki światła laserowego. Wytwarzane przez laser promieniowanie oddziałuje na melaninę zawartą we włosach. Włos rozgrzewa się, a powstała energia transportowana (przewodzona) jest przez mieszek w głąb włosa niszcząc trwale jego macierz. Skutkiem uszkodzenia mieszka włosowego i znajdującej się na jego dnie macierzy jest usunięcie włosa, brak jego regeneracji i nie odrastanie. Są to zabiegi w 100% bezpieczne. Laser posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA).

Chce wynająć laser

Kompaktowy

Niewielkie rozmiary urządzenia umożliwiają łatwy transport i uruchomienie nawet w niewielkich gabinetach.

Komfortowy

Niepowtarzalny odmienny system chłodzenia końcówką wykonaną z syntetycznego szafiru umożliwia aktywne chłodzenie zapewniając bezpieczeństwo i komfort pacjenta.

Szybki

dzięki dużej głowicy o wymiarach 22 x 35 mm czas pracy na dużych partiach zmniejsza się o 50%

Intuicyjny

Nieskomplikowana obsługa, przyjazny i intuicyjny interfejs.

Bezpieczny

Dowiedziona skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA)

Uniwersalny

Umożliwia wykonywanie zabiegów u osób każdej karnacji, z różnym typem włosów.

Kiedy zobaczę rezultaty?

Efekty

Skuteczność depilacji poza zastosowaniem najlepszego do tego celu systemu jakim jest Lightsheer zależna jest również od cyklu wzrostu włosa. Nie wszystkie włosy bowiem rosną równocześnie. Wyróżnia się 3 fazy „życia” włosa:

A. Anagen – w tej fazie znajduje się najczęściej około 90% włosów. Istnieje ścisłe połączenie macierzy włosa z trzonem, co pozwala na skuteczne zniszczenie macierzy przy przełożeniu energii na włos i trwałą depilację

B. Katagen - krótkotrwała faza obumierania włosa, w której następuje zerwanie połączenia pomiędzy macierzą, a trzonem włosa (zatrzymanie procesów odżywczych włosa).

C. Telogen – faza w której włos jeszcze pozostaje zakotwiczony w mieszku włosowym, ale powoli się wysuwa. W tej fazie znajduje się około 10% włosów. Brak jest połączenia trzonu z macierzą, co skutkuje niską skutecznością niszczenia komórek macierzystych (przerwana droga transportu energii).

Zdecydowanie najlepsze efekty depilacji osiągniemy dla włosów będących w anagenie. Musimy jednak pamiętać, że dla poszczególnych partii ciała czas trwania faz jest różny. Na skuteczność wpływ mają również takie subiektywne czynniki jak: grubość skóry, grubość i barwa włosa, głębokość osadzenia macierzy, ale także gospodarka hormonalna pacjenta. Wszystko to powoduje, że przy zastosowaniu systemu depilacji laserem Lightsheer, jednorazowo usuwamy do około 50% owłosienia, a do całkowitego efektu będziemy potrzebować z reguły od 4-8 zabiegów.

Chce wynająć laser
wynajemlasera