WYNAJEM URZĄDZEŃ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

RESUR FX

Laser frakcyjny Resur FX to najnowoczesniejsza, nieablacyjna technologia rewitalizacji skóry. Zabieg stymuluje produkcje nowych włókien kolagenowych i elastynowych w głebszych warstwach skóry. Jest to również bezkonkurencyjny system w walce z rozstępami i bliznami. Dodatkowo dzięki niezwykłej technologii ResurHAIR stymuluje odrastanie włosów.

Wynajmij laser RESUR FX
rewitalizacji skóry

Technologia Resur FX

Laser frakcyjny Resur FX wykorzystuje najnowocześniejszą, nieablacyjną technologię rewitalizacji skóry. Zabieg stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych w jej głębszych warstwach. Działanie to jest kluczem do bardziej promiennej, młodzieńczej skóry. Technologia Lumenis Resur FX umożliwia wykonującemu zabieg osiągnięcie doskonałych wyników klinicznych. Wszystko to w zaledwie kilku sesjach, zachowując przy tym krótki czas rekonwalescencji.

Chce wynająć laser

Rewitalizacja

Najnowocześniejsza technologia rewitalizacji skóry

Rozstępy

Najskuteczniejszy system do usuwania rozstępów

Nieinwazyjny

Minimalny czas rekonwalescencji bez ryzyka powikłań.

Zmarszczki i blizny

Świetne wyniki w leczeniu blizn potrądzikowych i pourazowych oraz wygładzaniu zmarszczek

Włosy

Wykorzystywany również jako nowa metoda regeneracji włosów. Rewelacyjne wyniki w leczeniu schorzeń z nadmierną utratą włosów

Kiedy zobaczę rezultaty?

Efekty

Zabieg laserem Resur FX działa na skórę stymulując produkcję kolagenu. Zazwyczaj potrzeba około 3-6 sesji, by uzyskać widoczną poprawę tekstury ale już po pierwszym zabiegu można zauważyć zmianę wielkości porów. Można również zaobserwować dalszą poprawę skóry nawet po 6 miesiącach od zabiegów.

Resur FX ResurHair

ResurHair to wykorzystanie laseroterapii frakcyjnej z użyciem systemu Resur FX w leczeniu schorzeń z nadmierną utratą włosów. Opracowano schematy postępowania we wspomaganiu odrostu włosów w łysieniu androgenowym, telogenowym oraz plackowatym! Działanie biostymulujące lasera Resur FX polega na aktywacji czynnikami wzrostu oraz uruchomieniu kaskady białek szlaków przekaźnikowych. Mechanizmy te w bezpośredni sposób przyczyniają się do wzmożonych podziałów komórkowych, pobudzając uśpione cebulki włosów.

Chce wynająć laser
wynajemlasera